|
Recent heb ik voor mijn opa en oma, die 50 jaar getrouwd zijn, een tijdschrift gemaakt. In dit blogje leg ik graag uit hoe ik daar op ben gekomen, waar ik het tijdschrift heb gemaakt en hoe mijn opa en oma het vonden. Tijdschrift 50 jaar getrouwdZoals ik al zei zijn mijn opa en oma 50 jaar getrouwd. En namens de kleinkinderen willen wij een origineel cadeau geven. Geen standaard dingen. En ik heb de opdracht gekregen, wat ik ook graag wil doen, om hier een leuk idee voor te vinden. Omdat ik hier nog geen idee van heb en dit nog niet eerder heb moeten zoeken, ben ik gaan Googelen op 50 jaar getrouwd. En al gauw kwam ik Jilster tegen. Ik las dat je daar je eigen glossy / tijdschrift kunt laten maken! Deze richt je zelf in met leuke verhalen die het stel nooit meer zullen vergeten, inclusief foto’s natuurlijk. Ik heb dit idee voorgelegd bij mijn neefjes en nichtjes neergelegd. En dit vonden zij een hartstikke goed idee! Daarom ben ik weer naar de website van Jilster gegaan. Jilster.nlIk ben op de website van Jilster nog even wat meer informatie gaan lezen over het tijdschrift voor mensen die 50 jaar zijn getrouwd. Er stond dat ik in een gratis ontwerpomgeving alvast kon gaan beginnen met het ontwerpen! Dit heb ik dan ook direct gedaan. Maar al gauw kwam ik erachter dat het beter is om eerst verhalen en anekdotes te verzamelen. Daarom heb ik eerst een mail gestuurd naar alle kleinkinderen, die vervolgens verhalen konden gaan verzamelen. Met name door aan hun ouders te vragen, maar uiteraard hebben ze zelf ook ideeën! En al gauw kreeg ik die allemaal opgestuurd. Ik heb de anekdotes erin geplaatst en vervolgens alle foto’s erin gezet. Hier ben ik hartstikke tevreden mee en het ziet er heel erg gaaf uit. Ook mijn neefjes en nichtjes reageerden erg positief op het tijdschrift ‘50 jaar getrouwd’.
|
| Voor meer info bezoek deze link : |
Veelgestelde vragen
Wat is een goed cadeau voor 50 jaar getrouwd?▼
Een persoonlijk en origineel cadeau zoals een zelfgemaakt tijdschrift met verhalen en foto's is een geweldige optie. Dit blijft voor het bruidspaar een blijvende herinnering aan deze speciale dag.
Hoe maak je een tijdschrift voor 50 jaar getrouwd?▼
Je kunt gebruikmaken van platformen zoals Jilster waar je zelf een glossy-magazine kunt ontwerpen. Begin met het verzamelen van verhalen, anekdotes en foto's van familie en vrienden, plaats deze in de ontwerpomgeving en laat het professioneel afdrukken.
Waar kun je een huwelijksjubileum tijdschrift laten maken?▼
Jilster is een platform waar je gratis kunt beginnen met ontwerpen en je eigen gepersonaliseerd tijdschrift kunt laten maken. Je hebt toegang tot een gratis ontwerpomgeving en kunt het afdrukken wanneer je klaar bent.
Welke informatie zet je in een jubileum-tijdschrift?▼
Verzamel verhalen en anekdotes van kleinkinderen, kinderen en vrienden van het echtpaar. Voeg foto's toe die mooie momenten uit hun huwelijksleven vastleggen voor een persoonlijk en betekenisvol cadeau.
Hoe verzamel je verhalen voor een jubileum-magazine?▼
Stuur een mail naar familie en vrienden met het verzoek verhalen en anekdotes in te sturen. Zorg ervoor dat ze hun kinderen en ouders betrekken, zodat je veel originele herinneringen verzamelt voor het tijdschrift.